― Säravaimate ettevõtjate ja ettevõtete kodu Tartus

hub_outside.jpg

sTARTUp HUB on ettevõtluskogukonna keskus Tartu Raekoja platsil.

 

Kontoripinnad

sTARTUp HUB moodustab tiheda kogukonna tehnoloogia ettevõtetest, startupidest ja ettevõtluse tugistruktuuridest, kus on üle 100 inimese.

Lisaks mugavatele kontoripindadele, on meil avatud köögid ja puhkeruumid, mis aitavad luua sTARTUp HUBis ideaalse keskkonna omavaheliseks suhtlemiseks ja mõtete, kogemuste ning teadmiste jagamiseks. Kõigil sTARTUp HUB-i liikmetel on ka võimalus olla osa startup-ökosüsteemi kontaktvõrgustikust ning osaleda erinevatel startup- ja ettevõtlusüritustel.

Pingutame ka selle nimel, et pakkuda erinevat tüüpi enesearenguvõimalusi. .Cocoon on aastapikkune idufirmaasutajate enesearengu programm. Lisaks on enesearengukool .Cocoonity kõigile inimestele, kes soovivad end rohkem tundmaõppida.

Vabad pinnad

Laieneme pidevalt ja ehitame uusi ägedaid tööruume, et luua ja hoida ettevõtlust toetavat keskkonda. Võta meiega ühendust ja küsi sTARTUp HUBi vabade büroopindade kohta.

sTARTUp HUBi liikmed

contriber.png
mt.png
cocoon (1).png
helmes.png
code lab.png
cocoonity (10).png
dealum.png
evocon.png
sday.png
cafe fruffe.png

Galerii

 

Rendi laud jagatud kontoriruumis

Rendi isiklik töölaud Tartu Raekoja platsil!

 

Lisaks suurematele kontoripindadele on Tartu Raekoja platsil asuvas sTARTUp HUBis saadaval mitmeid laudu jagatud kontoriruumides, millel on isikliku võtmekaardiga juurdepääs ööpäevaringselt. Üürnikud saavad kasutada kõiki majas asuvaid kööginurkasid, juua piiramatult kohvi, kasutada seminari- ja koosolekuruume ning kasutada WiFit.

IMG_2439.JPG
 

Meist

 

sTARTUp HUB on üks kahest .Contriberi asutatud kontorimajast Tartus. sTARTUp HUB avas uksed 2015. aasta septembris. Meie noorem vend SPARK HUB tervitas esimest liiget umbes pool aastat hiljem ja ametlik avamine järgnes 2016. aasta septembris.

SPARK HUB ja sTARTUp HUB on olulised .Contriberi perekonnaliikmed. .Contriber näeb ettevõtlust kui enesearengu võimalust ja mõlema maja liikmed seda pidevalt ka tõestavad. Mõlema maja liikmeid kaasatakse enesearengule keskendunud üritustel, mida korraldab .Cocoonity.

Koos moodustame ühtse IT- ja tehnoloogiaettevõtete kogukonna ning oleme Tartu idufirmade ja ettevõtlusürituste peamised toimumispaigad. Oleme võõrustanud üle 200 ürituse, kus on läbi käinud üle 10 000 osaleja. Meie majades elab üle 50 ettevõtte ja töötab üle 500 uuendusmeelse inimese ning me laieneme pidevalt.

Meie majas esimesel korrusel on ka restoran Cafe Truffe.

 

Meeskond

t0.jpg
IMG_9437.jpg

Rein Lemberpuu

sTARTUp HUB looja

Kristiina Kodanik

Kinnisvarahaldur

kristiina@contriber.com

+372 502 5370

ElmPhoto_5_bw_fb.jpg

Riin Lisett Rei

Turundus​

riin@contriber.com

+372 59086451

Joosep.png

Joosep Henrik Sild

Tehnohooldus

joosep@contriber.com

ElmPhoto_6_bw_fb_edited.jpg

Triin Sarri

.Cocoonity juht

triin@contriber.com

map.png

Startup Hub OÜ

Raekoja Plats 16

Tartu, Eesti