top of page
Faili 34.jpg

sTARTUp HUB on ettevõtluskogukonna keskus
Tartu Raekoja platsil.

Office

Kontoripinnad

sTARTUp HUB moodustab tiheda kogukonna tehnoloogia ettevõtetest, startupidest ja ettevõtluse tugistruktuuridest, kus on üle 100 inimese.

Lisaks mugavatele kontoripindadele, on meil avatud köögid ja puhkeruumid, mis aitavad luua sTARTUp HUBis ideaalse keskkonna omavaheliseks suhtlemiseks ja mõtete, kogemuste ning teadmiste jagamiseks.

Vabad pinnad

Laieneme pidevalt ja ehitame uusi ägedaid tööruume, et luua ja hoida ettevõtlust toetavat keskkonda. Võta meiega ühendust ja küsi sTARTUp HUBi vabade büroopindade kohta.

sTARTUp HUBi liikmed

color_1x_edited.png
helmes.png
code lab.png
dealum.png
evocon.png
sday.png
cafe fruffe.png
Workspace

Rendi laud jagatud kontoriruumis

Rendi isiklik töölaud Tartu Raekoja platsil!

 

Lisaks suurematele kontoripindadele on Tartu Raekoja platsil asuvas sTARTUp HUBis saadaval mitmeid laudu jagatud kontoriruumides, millel on isikliku võtmekaardiga juurdepääs ööpäevaringselt. Üürnikud saavad kasutada kõiki majas asuvaid kööginurkasid, juua piiramatult kohvi, kasutada seminari- ja koosolekuruume ning kasutada WiFit.

IMG_2439.JPG

Galerii

Gallery

Meist

 

sTARTUp HUB on üks kahest .Contriberi asutatud kontorimajast Tartus. sTARTUp HUB avas uksed 2015. aasta septembris. Meie noorem vend SPARK HUB tervitas esimest liiget umbes pool aastat hiljem ja ametlik avamine järgnes 2016. aasta septembris.

SPARK HUB ja sTARTUp HUB on olulised .Contriberi perekonnaliikmed. .Contriber näeb ettevõtlust kui enesearengu võimalust ja mõlema maja liikmed seda pidevalt ka tõestavad.

Koos moodustame ühtse IT- ja tehnoloogiaettevõtete kogukonna ning oleme Tartu idufirmade ja ettevõtlusürituste peamised toimumispaigad. Oleme võõrustanud üle 200 ürituse, kus on läbi käinud üle 10 000 osaleja. Meie majades elab üle 50 ettevõtte ja töötab üle 500 uuendusmeelse inimese ning me laieneme pidevalt.

Meie majas esimesel korrusel on ka restoran Cafe Truffe.

About

Meeskond

t0.jpg

Rein Lemberpuu

sTARTUp HUB looja

Joosep.png

Joosep Henrik Sild

Kinnisvara haldus
joosep@contriber.com
+372 5900 1147

person.png

Karl Ots

Arendus

Lauri.png

Lauri Kikerpill

Finantsid

Liisi (1).png

Liisi Lillemäe

Turundus​

liisi@contriber.com

+372 53402386

map.png

Startup Hub OÜ

Raekoja Plats 16

Tartu, Eesti

bottom of page